×

O mnie i o blogu

O mnie

Jestem bardzo pozytywnym piętnastolatkiem o imieniu Dawid. Aktualnie jestem w pierwszej klasie liceum na profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. Interesują mnie wszystkie gryzonie, a przede wszystkim właśnie szczury. Moim hobby jest także snowboard, a od niedawna ciekawi mnie genetyka. Interesuje się również tworzeniem grafik, fotografią oraz tworzeniem filmów i cały czas się w tym rozwijam, ucząc się nowych rzeczy. Szczury w moim domu pojawiły się już bardzo dawno, kiedy to byłem malutkim dzieckiem. Początkowo bałem się ich, dlatego były one bardziej zwierzętami mojego Taty. Aktualnie razem ze szczurkami mieszka z nami dwuletni owczarek niemiecki o imieniu Szamma.


O blogu 

Zaszczurzony Blog jest miejscem, gdzie mogę wyrazić część siebie, gdzie mogę ćwiczyć oraz rozwijać wiele swoich pasji. Życie ze szczurami to ciągła przygoda, czasami przyjemna, czasami trochę mniej i właśnie to chciałbym tu pokazać. Chcę publikować treści, które pomogą osobom, które nigdy szczurów nie miały, podjąć odpowiednią decyzję, ale także takie, które będą ciekawe dla "szczurzych wyjadaczy". Co dokładnie można znaleźć na Zaszczurzonym Blogu? Praktycznie wszystko - recenzje szczurzych produktów, relacje z wystaw/pokazów, opowieści o moim stadzie oraz wiele innych treści. 4 komentarze:

  1. Cześć, nazywam się Dominika i mam 11 lat. Mam parę pytań odnośnie bloga.Czy warto założyć takiego bloga? Bardzo bym chciała ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co cię tak zaciekawiło w szczurkach? Ja też kocham szczury. Jeśli możesz to odpisz 😘😘

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej. Patrząc na Twoje wpisy aż ciężko uwierzyć, że masz dopiero trzynaście lat. Szczerze mówiąc gdyby nie zdjęcia, wciąż miałabym spore wątpliwości ;)
    Piszesz bardzo dojrzale, nie tylko w formie, ale i w treści. Aż miło się robi na sercu, widząc tak odpowiedzialne podejście do zwierząt u tak młodych osób. Widać, że masz dużą wiedzę, ale też nie zamykasz się na inne opinie.
    Będę częściej wpadać na tego bloga. Życzę powodzenia i dalszego rozwoju. Oby tak dalej!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Zaszczurzony Blog | blog o szczurach , Blogger