×

Recenzja produktu Coco Trio firmy Ham-stake

Jedną z rzeczy, którą kupiłem na XXI OWSR, jest produkt firmy Ham-stake Coco Trio. Są to trzy orzechowe miski wypełnione różnymi pysznościami. W jednej z nich znajdziemy nasiona, w drugiej zioła, a w trzeciej warzywa. Bardzo ciekawy i naturalny produkt, ale czy udało mu się spełnić egzamin? Serdecznie zapraszam na recenzję Coco Trio HS.28.Na dobry początek

Każda łupina była innego rozmiaru - ta z nasionami największa, a ta z warzywami najmniejsza. Jednak z tego, co zauważyłem, wielkości są losowe. Mnie jednak zależało najbardziej na ziarenkach, czyli na tym, co szczurki kochają najbardziej!


Produkt spodobał mi się jeszcze pod względem budowy. Coco Trio, można położyć w klatce, tak aby szczurki nie miały dostępu do części jadalnej, zanim nie przegryzą łupiny lub nie przewrócą jej.


Cena

Na wystawie zapłaciłem 8,50 zł, na stoisku pupilkowo.com
Produkt jest dostępny tutaj (klik), za tą samą cenę.

Coco Trio Nasiona

Skład: łupina orzecha afrykańskiego, kukurydza zwyczajna, groch, pszenica, sorgo, kukurydza czerwona, słonecznik, proso, peluszka, owies, dari, kardi, skrobia.


Na pierwszy ogień poszła miska z ziarenkami. Co tu dużo mówić, szczury ją uwielbiają. Produkt włożyłem do klatki w środę wieczorem - w piątek wszystkie nasiona były zjedzone, a miseczka pogryziona. Zresztą, zobaczcie sami.Miseczka była główną atrakcją na pierwszych urodzinach Negry. 

Łupina z nasionami zajęła pierwsze miejsce. Szczury prowadziły o nią zawzięte walki, jednak spokojnie, nikt nie ucierpiał. ;)  Na pewno zagości u nas jeszcze nie raz. A jak spisały się pozostałe miseczki?


Coco Trio Warzywa

Skład: łupina orzecha afrykańskiego, marchew, pasternak, burak, pietruszka, skrobia.


Podobnie jak miska z ziarenkami została zjedzona bardzo szybko, natomiast nie aż tak jak jej poprzedniczka. Wyjątkowo miseczka przypadła do gustu Hani, która nie przepada za świeżymi warzywami - zje je tylko wtedy, kiedy zgłodnieje, a w misce nie będzie nic innego. ;)


Łupina zyskała szczególne zainteresowanie u Ani, jak widać na zdjęciu powyżej. Codziennie ją obgryzała i uciekała przed innymi szczurami, trzymając ogromną miskę w pyszczku. Widok bezcenny. ;)


Tak wyglądała skorupa po około 4 dniach. Tym razem skorupa nie została nigdzie naruszona, z czego się bardzo cieszę - będę mógł sam zapełnić ją smakołykami, wymieszanymi z miodem, tak aby się przykleiły.


Coco Trio Zioła


Skład: liść porzeczki, mniszek lekarski, skrobia.


Większość szczurów nie przepada za ziołami, jednak jak już wspominałem w poprzednich postach, moje zjedzą właściwie wszystko. Głównym smakoszem ziołowej miseczki była Negra. Od małego uwielbia rośliny, w formie świeżej, jak i suszonej. Czarnulka miała więc jak w raju - nikt nie zabierał jej ziołowej miseczki i mogła zjeść ją w spokoju. Zajęło jej to około tygodnia.Funpage Ham-Stake: https://www.facebook.com/hamstake/


Poznaj innych zaszczurzonych ludzi 
i dowiedz się więcej!

1 komentarz:

  1. Nigdy nie lubiłam szczurów- wolałam chomiki :) Twoje są urocze. Rozpieszczasz je- to super, że sa zadowolone z zakupu i maja tez pewne utrudnienia by zjeść przysmaki.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Zaszczurzony Blog | blog o szczurach , Blogger